System USOSweb Politechniki Wrocławskiej dostępny jest pod adresem https://web.usos.pwr.edu.pl.

Usos wdrożenie

1. Home
  2. /
  4. /
  6. /
  7. Powołano Komitet Sterujący wdrożenia systemu zarządzania Uczelnią

Powołano Komitet Sterujący wdrożenia systemu zarządzania Uczelnią

Z dniem 1. czerwca 2021 r. Jego Magnificencja Rektor Prof. Arkadiusz Wójs powołał Komitet Sterujący wdrożenia systemu zarządzania Uczelnią w obszarze procesów dydaktycznych w ramach Projektu „ZPR PWr – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wrocławskiej” w następującym składzie:

1. prof. dr hab. inż. Tomasz Nowakowski, Prorektor ds.Organizacji i Rozwoju Uczelni – przewodniczący,
  2. dr hab. inż. Agnieszka Bieńkowska, prof. uczelni, Prorektor ds. Kształcenia,
  3. Robert Bagiński, Prezes Zarządu American Systems Sp. z o.o.,
  4. mgr Barbara Cop-Kowalska, Dział Kształcenia
  5. dr hab. inż. Piotr Rutkowski, prof. uczelni, Pełnomocnik Rektora ds. zapewnienia jakości kształcenia,
  6. mgr Piotr W. Sawicki, Dyrektor Działu Informatyzacji,
  7. dr inż. Rafał Tadaszak, z-ca Dyrektora Działu Informatyzacji.

Kierownikiem Projektu „ZPR PWr – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wrocławskiej” Rektor ustanowił dr. inż. Rafała Tadaszaka, z-ce Dyrektora Działu Informatyzacji.

Obecnie trwają intensywne prace związane z analizą przedwdrożeniową – spotkania przedstawicieli Uczelni z firmą American Systems Sp. z o.o.